Ferie ze sztuką 2016
Dodane przez Dagmara Bandera dnia 17 sty, 2016 o 07:51 PM | Jesteś w kategorii Aktualności, Nowinki, Wydarzenia | z 0 Komentarzy

Czy sztuka może być inspiracją do własnych dzieł/działań? Co w niej nas zaciekawia? Jakimi metodami/technikami pracują współcześni artyści?

ferieww

Wspólnie z dziećmi spróbujemy odpowiedzieć na te pytania w praktyczny sposób. Warsztaty w ramach Akcji Zima w MOS zainspirowane będą sztuką. Sztuką, którą prezentuje Galeria BWA i innymi znanymi dziełami sztuki współczesnej. Dzieci poznają ciekawych artystów i nauczą się w kreatywny sposób przetwarzać ich pomysły. Same staną się małymi artystami.Zajęcia poprowadzi Agnieszka Kowalska-Kucharczyk – absolwentka gorzowskiego Liceum Plastycznego oraz Uniwersytetu Zielonogórskiego (Katedra Sztuki i Kultury Plastycznej, specjalność: edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych). Zajmuje się malarstwem i edukacją artystyczną. Prowadzi warsztaty artystyczne z dziećmi, młodzieżą i nauczycielami (m.in. BWA Zielona Góra, Młodzieżowy Dom Kultury w Gorzowie Wlkp., Miejskie Centrum Kultury w Gorzowie Wlkp., Ośrodek Rehabilitacyjno- Readaptacyjny w Strychach). Brała udział w „Ogólnopolskim Przeglądzie Projektów artystyczno-edukacyjnych Co Nowego?” (Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu). W Miejskim Ośrodku Sztuki prowadzi warsztaty pn. SZTUKowanie, SZTUKowanki dla najnajmłodszych i SZTUKO(S)TWORY.Zapraszamy!I tydzień zajęć dla dzieci w wieku 7-9 lat:
18-20.01.2016 godz. 10.00-12.30

II tydzień zajęć dzieci w wieku 10-12 lat:
25-27.01.2016 godz. 10.00-12.30

Zapisy od 4 stycznia 2016 r. osobiście w Miejskim Ośrodku Sztuki w godz. 8.00 – 16.00 (trzeba wypełnić kartę zgłoszenia)

Odpłatność 30 zł/os. za 3 dni warsztatów.

Dzieci uczestniczą w trzydniowym cyklu zajęć.
Ilość miejsc ograniczona.

Więcej informacji:
tel. 95 733 25 67
galerie@mosart.pl
(Agnieszka Kowalska-Kucharczyk)


Skomentuj

Musisz być zalogowany zaloguj się aby móć komentować.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej
Dowiedz się więcej