Czapki dla dzieci – jakie modele będą strzałem w dziesiątkę?

Wbrew pozorom nie tak łatwo kupić efektowną, wygodną czapkę dla swojej pociechy. Wiele modeli z sieciówek wykonanych jest z kiepskiej jakości materiałów, co oznacza, iż posłużą one maluchom przez jeden sezon. Ponadto, dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym coraz częściej zwracają uwagę na to, co noszą. Dlatego też rodzice czasami muszą się nieźle natrudzić, by znaleźć czapkę dla swojego dziecka z jego ulubionych bohaterem z bajki lub z ciekawym napisem. Jakie czapki są obecnie najpopularniejsze?

Czapki dla dzieci, które są obecnie na topie

Od lat ogromnym zainteresowaniem cieszą się czapki „kominy”. Są one ciepłe, odpowiednio chronią głowę i szyję przed zimnem i wiatrem i co najważniejsze, dziecko nawet podczas intensywnego ruchu nie zgubi jej z głowy. Trzeba jednak przyznać, iż w takim modelu najlepiej wyglądają dzieci do maksymalnie dwóch lat. Starsze niechętnie chcą już je nosić.

Czapka z pomponami

Czapka dla dziewczynki obowiązkowo musi mieć kolorowe pompony. Jeszcze rok temu furorę robiły w sklepach czapki z jednym, dużym pomponem umieszczonym na czubku głowy. W tym sezonie modne są modele z dwoma pomponami, które wyglądają niezwykle uroczo. Rodzice mogą w wielu sklepach internetowych przy zamawianiu takiej czapki wybrać nie tylko jej kolor, ale również barwę samych pomponów. Dzięki tej opcji można mieć naprawdę wyjątkową, oryginalną czapkę, która zauroczy każdą małą damę.

Personalizowane czapki dla chłopców

Czapki dla chłopców w sklepach są zazwyczaj bardzo klasyczne. Ciężko więc przedszkolakowi kupić model, który pozwoli mu wyróżnić się w tłumie. Dlatego też rodzice coraz częściej decydują się na to, by zamówić swojemu maluchowi czapkę, która zostanie wykonana zgodnie z ich wskazówkami. Można dzięki temu wybrać jej kolor, wzór, grafikę, napisy, a także dodatki, które będą się na niej znajdować. Czapki dla dzieci dostępne na TXM.pl z przeróżnymi naszywkami, guzikami, dżetami są bardzo efektowne. Jeszcze, gdy na nich znajduje się ulubiony bohater z filmu animowanego, to na pewno dziecko chętnie będzie ją zakładać.