Dodane przez Dagmara Bandera dnia 9 lip, 2015 o 01:40 PM | Jesteś w kategorii Aktualności, Wydarzenia | z 0 Komentarzy

Co zrobić, aby w ciekawy i aktywny sposób spędzić lipcowy weekend z rodziną? Wystarczy przyjść do NoVa Park na Letni Piknik Rodzinny i dać się ponieść pirackiej przygodzie! Podczas dwóch weekendów – 10-12 lipca oraz 17-19 lipca – NoVa Park zaplanował moc atrakcji i niespodzianek dla dzieci oraz rodzin spędzających wakacje w mieście.

index.php


Podczas dwóch lipcowych weekendów w godzinach 13.00-18.00 na najmłodszych uczestników wydarzenia „Ahoj Piraci!” czekają strefa dmuchańców, malowanie buziek, zabawy i konkursy sportowe (m.in. wyścigi w workach, wyścigi zręcznościowe na przygotowanych trasach, przeciąganie liny), animacje, kącik kreatywności z warsztatami plastycznymi, wspólne śpiewanie szant oraz darmowa wata cukrowa, którą wszyscy uwielbiają! Dzieci będą mogły także wziąć udział w konkursach, w których trzeba będzie wykazać się sprytem, sprawnością fizyczną oraz kreatywnością. Maluchy, które wezmą udział w niezwykłej przygodzie „Ahoj Piraci!” i zdobędą oznaczenia za wykonanie wszystkich zadań, zostaną nagrodzone upominkami.
Niespodzianka czeka także na dorosłych. Do dyspozycji rodziców będzie specjalna strefa relaksu, w której będzie można poplażować i zrobić sobie krótką przerwę od weekendowych zakupów.
„Lipiec w NoVa Park upłynie pod hasłem szalonej pirackiej przygody! Przez dwa najbliższe weekendy na naszych klientów czekać będzie moc atrakcji i niespodzianek. Jestem przekonana, że liczne animacje i zabawy dla dzieci, a także strefa relaksu przyciągną do NoVa Park rodziny z Gorzowa i okolic” – mówi Joanna Bagińska, dyrektor Centrum Handlowego NoVa Park.

źródło: Nova Park


Skomentuj

Musisz być zalogowany zaloguj się aby móć komentować.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej
Dowiedz się więcej