O nas
Dodane przez admin dnia 8 kwi, 2013 o 01:04 PM | Jesteś w kategorii | z 1 Komentarz

MamywGorzowie.pl to portal, jakiego brakowało gorzowskim mamom. W obecnej postaci strona skierowana jest zwłaszcza do kobiet w ciąży, matek niemowląt i małych dzieci jak i również przyszłych mam. Naszym założeniem jest zebranie w jednym miejscu adresów miejsc przyjaznych dzieciom i ich rodzicom. Informowanie o wydarzeniach dla rodziców i maluchów w naszym mieście. Z portalu mamy dowiedzą się jak i gdzie załatwić formalności po urodzeniu dziecka czy do jakich specjalistów się udać. Otrzymają informację o promocjach, wyprzedażach i ofertach handlowych dla dzieci. Dla WAS organizujemy imprezy, spotkania, warsztaty.

 

Portal tworzą dwie mamy :

uu89

Dagmara Bandera – „mój świat zwariował w kwietniu 2012, gdy w naszym domu zamieszkała mała księżniczka. Od tej pory moim nowym zawodem stało się bycie mamą – aktywną, kreatywną i zorganizowaną! W 2015 zawirowanie było jeszcze większe, gdyż  do panowania dołączył “Mały Książę” .  Macierzyństwo potraktowałam jako znakomitą przygodę i czas na realizację swoich pasji. Chcę od życia czegoś więcej niż zwykła codzienność i chyba nieźle mi to wychodzi. Dowodem tego jest choćby założenie gorzowskiego Klubu Mam. Z wykształcenia jestem socjologiem reklamy, specjalistą ds. reklamy i wizerunku oraz grafikiem. Tworzenie portalu jest dla mnie połączeniem życia zawodowego z rodzinnym.”

Aleksandra Franc- nie poprawna optymistka, nie potrafiąca usiedzieć na miejscu, ciekawa świata, lubiąca zdobywać nowe doświadczenia, otwarta na wyzwania. Odważna, nie boi się zaryzykować w podążaniu za szczęściem. Wrażliwa na ludzką krzywdę. Z głowa pełną pomysłów i zapałem do realizacji swoich celów. Dla mnie nie ma rzeczy nie możliwych.„Jednym z najważniejszych momentów, które odmieniło moje życie były narodziny mojej córeczki Nelly Franc. 29.04.2011r. Nie sądziłam ze można tak kochać i zwariować na czyimś punkcie. To dla niej pragnę zmieniać świat na lepszy. Nie ma nic cenniejszego na ziemi od bycia mamą.

If you never try you’ll never know. Change life. BE HAPPY

Piszą o nas:
Co mamy w Gorzowie? Mamywgorzowie… Gazeta Wyborcza


Ilośc komentarzy 1 Komentarz
Napisałeś
  1. Aleksandra Franc pisze:

    Mamy nadzieje że będziecie zaglądać do nas każdego dnia :)

Skomentuj

Musisz być zalogowany zaloguj się aby móć komentować.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej
Dowiedz się więcej