Słonik i Balonik zapraszają.
Dodane przez Aleksandra Franc dnia 22 sie, 2017 o 10:00 PM | Jesteś w kategorii Aktualności, Warto wiedzieć | z 0 Komentarzy

UWAGA UWAGA!!

18471550_1523822397649434_300164789_n

Po półkolonijnym, wakacyjnym sukcesie, gdzie zaufało nam ponad 150 dzieci i dwa razy tyle  rodziców, już od września Słonik i Balonik organizuje salę zabaw i edukacji EDU&FUN. Przedpołudniowa oferta kierowana jest w szczególności do dzieci, które nie znalazły miejsca w przedszkolach lub innych placówkach opiekuńczo-wychowawczych, bądź z innych przyczyn nie mogą lub nie chcą uczęszczać do tego typu miejsc. Słonikowa oferta opieki, to idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy nie są pewni, czy ich pociecha gotowa jest na całodniową rozłąkę z najbliższymi, a którzy chcą, by w sposób efektywny, kreatywny i ciekawy spędziła czas na integracji z rówieśnikami, nauce oraz zabawie. To również propozycja odciążenia rodziców od codziennej pieczy nad dziećmi dająca niesamowitą możliwość rozwoju i nauki funkcjonowania w grupie. To także oferta dla dzieci i rodziców, którzy przyjechali do miasta zza granicy i chcą, by ich milusińscy poznali bliżej kulturę, język i obyczaje panujące w naszym kraju. W ramach autorskiego i nowatorskiego programu EDU&FUN Słonik i Balonik zapewnia profesjonalną opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej od poniedziałku do piątku przez 5 godzin dziennie od godz. 9:00 do godz. 14:00, posiłek w postaci obiadu, zajęcia edukacyjne, ruchowe, plastyczne i językowe, wycieczki raz w tygodniu w niesamowite miejsca w mieście i jego okolicach, a także ubezpieczenie NNW. W salce zajęciowej codziennie w godzinach od 10:30 do 11:30 oraz od 12:30 do 13:30 prowadzone będą zajęcia z j. angielskiego według autorskiego programu „HELLO YELLOW”, plastyczne, edukacyjne ABC i taneczne ZUMBA zgodnie z harmonogramem. Jeden dzień w tygodniu przeznaczony będzie na edukacyjne i poznawcze wycieczki np. do Owczogrodu, Dinoparku, Nietoperka, Mierzęcina, laboratorium w Stanowicach, do kina, teatru, na FUN JUMP, do PAPUGARNI, czy na basen. Rodzice będą mieli możliwość wykupienia odpowiednich dla potrzeb swoich i dziecka abonamentów i karnetów w zależności od podjętych decyzji programowych i form opieki.

Słonik i Balonik wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych starszych Klubowiczów przygotował w ramach programu „EDU&FUN JUNIOR” także liczną ofertę zajęć dodatkowych. Codziennie w godzinach popołudniowych prowadzone będą zajęcia z języka angielskiego według autorskiego programu HEY GREY, zajęcia przygotowujące dzieci do klasy pierwszej „IDĘ DO SZKOŁY”, zajęcia rozszerzające umiejętności czytania i pisania „ALFABETOWA ZAŁOGA” oraz zajęcia rozszerzające umiejętności matematyczne i logicznego myślenia „CYFERKOWA DRUŻYNA”, które ukierunkowane będą także na przygotowanie dzieci do szkolnych konkursów takich, jak Alfik, Kangurek, Albus, Fraszka, Brainstorm czy Champion. Kursy i zajęcia prowadzone będą według ściśle opracowanego programu obejmującego określoną liczbę godzin przy wykorzystaniu odpowiednich podręczników oraz gier i nowoczesnych materiałów dydaktyczno-naukowych, a prowadzone w formie ukierunkowanej na jak najefektywniejsze przyswajanie wiedzy także poprzez gry i zabawy.

W końcu po sukcesie letnich półkolonii Słonik i Balonik przygotował ofertę nie tylko zimowych ferii w mieście, lecz także propozycję opieki w postaci licznych wycieczek i wyjść dla dzieci podczas przerw świątecznych i międzyświątecznych, długich weekendów i innych dni wolnych dla ich rodziców od pracy.

Nowością są także sobotnie, całodniowe wyjazdy grupowe w interesujące miejsca w mieście i poza jego granicami. Tego typu forma organizacji czasu pozwoli rodzicom w każdą drugą i czwartą sobotę miesiąca udać się na spokojne zakupy, zrobić porządki, pójść do fryzjera, czy zwyczajnie odpocząć. W Słoniku i Baloniku każdy rodzic może także usiąść i czekając na dziecko porozmawiać, oddać się lekturze ulubionej książki czy gazety i napić kawy bądź herbaty.

slomol3    slonik4slonik5slonik1slonik

https://www.facebook.com/slonikibalonik/

Kossaka 1-3
Gorzów Wielkopolski
@slonikibalonik
Zadzwoń 530 656 554


Skomentuj

Musisz być zalogowany zaloguj się aby móć komentować.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej
Dowiedz się więcej