Słonik i Balonik idealne miejsce dla Twojego dziecka.
Dodane przez Aleksandra Franc dnia 15 maj, 2017 o 07:13 PM | Jesteś w kategorii Aktualności, Warto wiedzieć | z 0 Komentarzy

Wakacje … znów tuż tuż, a Wy zastanawiacie się jak urozmaicić ten radosny dla każdego przedszkolaka i ucznia okres? A może zastanawiacie się co zrobić z Waszymi pociechami, gdy Wasz pracodawca nie da wam urlopu? Nie musicie tego już robić, bo w naszym mieście pojawił się nowy klub dziecięcy!!!

Każdy dorosły wie, że okres wakacyjny, to czas, na który wszystkie dzieci czekają już od pierwszego dzwonka rozpoczynającego rok szkolny, a z drugiej strony, dla nas – ich opiekunów – to czas w którym pracę zawodową musimy pogodzić z zapewnieniem im opieki w godzinach, w których zwykle siedzą w ławkach, na dywanie czy też stoją przy tablicy. Dlatego idealnym rozwiązaniem powyższych problemów są coraz popularniejsze półkolonie letnie. To forma opieki nad dziećmi w okresie wakacyjnym, sprawowana przez wykwalifikowanych pedagogów, która z jednej strony daje dzieciom możliwość pogłębienia swojej poza podręcznikowej wiedzy, poszerzenia horyzontów i zawarcia nowych przyjaźni, z drugiej zaś zapewnia rodzicom komfort psychiczny w postaci poczucia, że ich pociech nie ogarnie dwumiesięczna nuda, zabijana kolejnymi grami na smartfonie czy tablecie, czy też poczucia, że kolejny tydzień z rzędu nie zamęczą swoich dziadów. Słonik i Balonik oferuje półkolonie pełne przygód i atrakcji w godzinach sprzyjających rodzicom, zaczynającym pracę nawet skoro świt. Dzieci każdego dnia udadzą się na wycieczkę nie tylko w mieście, ale również w jego okolicach, a każda z nich będzie wyjątkowa i niepowtarzalna. W programie półkolonii pojawiają się chociażby: nauka gry w golfa na gorzowskim polu golfowym, wizyta w hodowli owiec i psów pasterskich, rejs statkiem po Warcie, jazda konna w stadninie koni, poznawanie prehistorii w parku dinozaurów, czy eksperymenty w laboratorium w Stanowicach. Dzieci odwiedzą także kawiarnię, gdzie własnoręcznie przyrządzą słodkości, manufakturę słodyczy, kwiaciarnię czy szkołę koszykówki, gdzie poznają tajniki jednej z najpopularniejszych zespołowych dyscyplin sportowych lub dadzą upust swojej energii w parku trampolin. Jeśli pogoda dopisze, niektóre z wycieczek zakończą się wspólnym ogniskiem i zabawami na świeżym powietrzu. Klub zapewnia w tym czasie dzieciom także liczne warsztaty i zajęcia stacjonarne w specjalnie przystosowanej siedzibie klubu…. ale to nie wszystko. Słonikowo-balonikowa ekipa cały czas wybiera nowe miejsca tak, aby po pierwszym turnusie Wasze dzieci chciały jeszcze więcej, a kadra klubu gwarantuje, że każdy turnus przyniesie nowe atrakcje.

Wszyscy jednak wiemy, że to, co dobre szybko się kończy, a letnia beztroska zastąpiona zostaje szkolną rutyną. Słonik i Balonik chce również w tym czasie uczestniczyć w życiu Waszych dzieci. Klub organizuje od września serię cyklicznych zajęć dla starszych i młodszych, tak ruchowych, manualnych, jak i intelektualnych, które prowadzone będą przez pełne pasji i zaangażowania osoby. Zajęcia będą miały w sobie innowacyjną formę zabawy, która ukierunkowana jest przed wszystkim na naukę np. prawidłowej wymowy, logicznego myślenia, czy szybkiego czytania. Nowością w mieście, którą oferuje Klub jest także kilkugodzinna, stała opieka nad dzieckiem sprawowana w formie świetlicy, podczas której wykwalifikowana kadra pedagogiczna prowadzić będzie animacje, wspólne gry i zabawy. W tym czasie zabiegana mamuśka trzylatka, który nie dostał się do przedszkola, będzie mogła udać się na spokojne zakupy, zrobić porządki, pójść do fryzjera, czy zwyczajnie odpocząć. W Słoniku i Baloniku każdy rodzic może także usiąść i czekając na dziecko porozmawiać, oddać się lekturze ulubionej książki czy gazety i napić kawy bądź herbaty. W naszym klubie jest także miejsce dla tych, którzy nie lubią rozstawać się ze swoim dzieckiem, a szukają u nas urozmaicenia dnia swojej pociechy i swojego. To dla nich przewidziane są zajęcia rodzinne, które mają na celu zacieśnienie więzi z dzieckiem i nabycie umiejętności rozumienia jego potrzeb.

Do zobaczenie wkrótce!

18471550_1523822397649434_300164789_n 18471575_1523822400982767_1689097852_n 18492535_1523822404316100_1818208226_n

www.slonikibalonik.com

tel.530656554

 


Skomentuj

Musisz być zalogowany zaloguj się aby móć komentować.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej
Dowiedz się więcej