Jazda coolturalna od dziś w Gorzowie
Dodane przez Aleksandra Franc dnia 1 sie, 2016 o 01:06 PM | Jesteś w kategorii Aktualności, Wydarzenia | z 0 Komentarzy

O projekcie

Jazda coolturalna jest projektem artystyczno – edukacyjnym adresowanym do dzieci i młodzieży. Ideą projektu jest upowszechnianie i poznawanie różnych dziedzin sztuki, oparte na “otwartym” i spontanicznym modelu działań twórczych. To także propozycja aktywnego wypoczynku dla dzieci i młodzieży w mieście i zagospodarowania ich czasu wolnego poprzez aktywne i dobrowolne uczestnictwo w działaniach artystycznych.

Jazda coolturalna wystartowała po raz pierwszy 13 lipca 2009 roku. To pierwsze tego typu mobilne interdyscyplinarne przedsięwzięcie skierowane do dzieci i młodzieży z terenu całego miasta. Tego lata zaproponujemy Wam trzy moduły aktywności artystycznych, realizowanych w ciągu trzech kolejnych tygodni, od poniedziałku do piątku.

Jazda coolturalna to doskonała szansa na to, by maksymalnie zaktywizować nie tylko ducha, ale i ciało. Poruszamy się po bezgranicznych przestrzeniach dźwięków, kolorów, wrażeń i doznań. Zatrzymujemy się gdzieś pomiędzy rzeczywistością, a snem. Na naszych warsztatach dowiesz się, że plastyka, taniec i sztuki cyrkowe to studnie nieprzebranych możliwości i źródło niekończących się niespodzianek.

SPOTKANIA SĄ BEZPŁATNE

 Sprawdź to!!

Zapraszamy od 1 do 19 sierpnia 2016 !
Od poniedziałku do piątku
10:00 -14:00

Organizator projektu: Miejskie Centrum Kultury w Gorzowie Wlkp.
ul. Drzymały 26, tel 95 720 29 11

Projekt dofinansowany z budżetu Miasta Gorzowa Wlkp.

źródło: http://www.jazdacoolturalna.pl/

 


Skomentuj

Musisz być zalogowany zaloguj się aby móć komentować.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej
Dowiedz się więcej