WARSZTATY DLA RODZICÓW!!
Dodane przez Dagmara Bandera dnia 14 kwi, 2016 o 11:16 AM | Jesteś w kategorii Aktualności, styl+życie, Wydarzenia | z 0 Komentarzy
Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Gorzowie Wlkp. zaprasza do udziału w bezpłatnych zajęciach prowadzonych na terenie naszej placówki. W najbliższych miesiącach, pragniemy zaoferować wszystkim mieszkańcom Gorzowa Wlkp. możliwość zdobycia bezcennej wiedzy z zakresu wychowania i prawidłowych relacji z dziećmi. Oferta ta skierowana jest głównie do rodziców, jednak należy zaznaczyć, że WSZYSTKICH rodziców, nie wyłącznie tych, którzy borykają się z problemami wychowawczymi. Nawet jeżeli oceniają Państwo swoje kontakty z dziećmi jako prawidłowe, dobre czy wręcz bardzo dobre, możecie dużo skorzystać na udziale w naszych warsztatach i poprawić jakość Waszych relacji. Oto dokładne informacje o planowanych zajęciach:
30.03 i 06.04.2016r. godz. 17:00 – zajęcia pt. „Jak nakłonić dziecko do współpracy?
Czyli radzenie sobie w trudnych wychowawczo sytuacjach.” Podczas zajęć uczestnicy dowiedzą się jak formułować prośby i polecenia tak, aby dziecko nie buntowało się, a spokojnie pomagało nam przy pracach domowych. Kolejne
spotkanie będzie dotyczyło rozwiązywania problemów i konfliktów pomiędzy rodzicem a dzieckiem.
20.04 i 27.04.2016r. godz. 17:00 – zajęcia pt. „Jak mogę stać się lustrem uczuciowym
dla mojego dziecka?”
Zajęcia uświadomią uczestnikom jak ważne jest rozumienie emocji, uczuć i stanów swoich oraz dzieci. Jak rozpoznawać swoje uczucia i jak nauczyć tego dzieci. Uczestnicy dowiedzą się także jak rozmawiać o uczuciach i być wsparciem w trudnych dla dzieci chwilach.
18.05 i 25.05.2016r. godz. 17:00 – zajęcia pt. „Jak rozpoznać czy moje dziecko jest
uzależnione komputera i internetu?”
Uczestnicy dowiedzą się jak rozpoznać pierwsze symptomy uzależnienia od komputera i internetu, jak ono przebiega oraz jak pomóc dziecku, którego ten problem dotyczy. Otrzymają również wskazówki, jak uniknąć takich sytuacji. Jak widać każdy temat omawiany będzie na dwóch spotkaniach. Zajęcia poprowadzone zostaną w formie wykładowo – warsztatowej i będą trwać około dwóch godzin. Osoby, które wyrażą chęć uczestniczenia w danych zajęciach, będą zobowiązani do obecności na obu spotkaniach.
Zapisy przyjmujemy telefonicznie pod
nr 95 7 214 215
bądź osobiście w siedzibie
Ośrodka przy ul. Okrzei 39 w Gorzowie Wlkp.


Skomentuj

Musisz być zalogowany zaloguj się aby móć komentować.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej
Dowiedz się więcej