Zajęcia z PROGRAMOWANIA dla dzieci!
Dodane przez Dagmara Bandera dnia 1 mar, 2016 o 08:50 PM | Jesteś w kategorii Aktualności, Fajna sprawa, Nowinki, Wydarzenia | z 0 Komentarzy

Akademia programowania “ZAPROGRAMOWANI.COM” zaprasza do udziału w zajęciach wprowadzających w świat programowania, tworzenia stron internetowych, aplikacji i gier, jak i zajmowania się grafiką komputerową.

Zajęcia są przygotowywane z myślą o dzieciach i młodzieży i nie wymagają żadnego wcześniejszego przygotowania!

Organizowane przez nas zajęcia wprowadzają w tematykę programowania, ukierunkowują dalszą edukację, a także rozwijają kreatywność i wiedzę z matematyki i angielskiego.

Wybierając naszą akademię możesz zdobyć cenne umiejętności, które pozwolą Ci wybrać przyszłe studia i pracę. Akademia “ZAPROGRAMOWANI.COM” oferuje swoje usługi dla uczestników w wieku 6-19 lat w 2 różnych grupach wiekowych.

Zajęcia prowadzą doświadczeni programiści, specjaliści od grafiki komputerowej i zarządzania siecią. Oferujemy dodatkowo zajęcia wyprofilowane pod już posiadaną wiedzę i umiejętności – uczymy podstaw ale także zaawansowanych technik i umiejętności – w zależności od potrzeb.

Większość programów nauczania zakłada cztery – dwugodzinne spotkania w miesiącu. Zajęcia nie wymagają posiadania własnego komputera przenośnego, a spotykamy się w zespołach nie większych niż 10 osób.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej! Już teraz zaprogramuj swój sukces w przyszłości! E-mail: kontakt@zaprogramowani.com Telefon: 503-640-220 WWW: www.zaprogramowani.com


Skomentuj

Musisz być zalogowany zaloguj się aby móć komentować.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej
Dowiedz się więcej