Warsztaty „Emocje dziecka”
Dodane przez Dagmara Bandera dnia 28 sty, 2016 o 01:47 PM | Jesteś w kategorii Aktualności, Bez kategorii, Wydarzenia | z 0 Komentarzy

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach pt. „Emocje dziecka” opartych na scenariuszu Fundacji Dzieci Niczyje, które odbędą się dnia 25.02.2016r. (czwartek) o godzinie 17.00 w Specjalistycznym Ośrodku Wsparcia dla ofiar przemocy w rodzinie w Gorzowie Wlkp., na ul. Okrzei 39.

Spotkanie jest próbą znalezienia odpowiedzi na pytania dotyczące naszego dziecka: Dlaczego on/ona tak się zachowuje? Dlaczego spokojne dziecko czasem potrafi rzucić się na ziemię, krzyczeć, wierzgać, szczypać i gryźć inne dzieci, a jak wpada w płacz, to jest to czarna rozpacz? Dlaczego tłumaczenie i racjonalne argumenty w żaden sposób nie docierają o dziecka w takim stanie, choć zazwyczaj udaje nam się ze sobą porozumieć bez większych problemów? Uczestnikami spotkania mogą być rodzice, babcie/dziadkowie i różne osoby zaangażowane w opiekę nad dziećmi.

Równolegle do warsztatów dla dorosłych w ośrodku odbędą się bezpłatne zajęcia dla dzieci w wieku od 5 do 8 lat o tematyce radzenia sobie z trudnymi nieraz emocjami. Na zajęcia zapraszamy zarówno dzieci osób biorących udział w warsztatach „Emocje dziecka” jak i dzieci osób nie biorących w nich udziału.

Zapisów prosimy dokonywać najlepiej telefoniczne: 95 7 214 160 lub osobiście w siedzibie SOW. Czas trwania każdego z warsztatów: 120 min.

źródło: Warsztaty „Emocje dziecka”

 


Skomentuj

Musisz być zalogowany zaloguj się aby móć komentować.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej
Dowiedz się więcej