Styczeń w Klubie Mam
Dodane przez Dagmara Bandera dnia 16 sty, 2016 o 03:16 PM | Jesteś w kategorii Aktualności, Harmonogram spotkań, Klub Mam, Wydarzenia | z 0 Komentarzy

Zapisać można się przez  Facebooka Klubu Mam – pod postem przypiętym na górze wystarczy podać imię i nazwisko swoje i dziecka.  Zapisy są tygodniowe – w każdy czwartek zaczynamy zapisy na następne czwartkowe spotkanie.Jeśli zapisałyście się na któreś spotkanie, a nie możecie przyjść poinformujcie nas o tym – także pod postem na FB, zwolnicie miejsce innym !

Dzień przed spotkaniem prosimy o sprawdzenie – na portalu lub na FB  -  czy nie ma żadnych zmian!!!  Dodatkowo informujemy, że tematy spotkań mogą ulec zmianie – terminy jednak pozostaną stałe.

____________________________________________________________

Data: 14.01.2016 godzina 12.00
Temat: Boblesy – zajęcia ruchowe dla dzieci 0-4 lata i ich mam
Prowadzi:  Katarzyna Klewińska z Buźka Akademia Twórczego Juniora
Zapisy ruszają 07.01.2016

Data: 21.01.2016 godzina 10.00
Temat: Macierzyństwo motywuje  – warsztaty motywacyjne
Prowadzi:  Ewelina Mamys, doradcza zawodowy, klubowa mama
Zapisy ruszają 14.01.2016

Data: 28.01.2016 godzina 10.00
Temat: Leki z domowej apteki
Prowadzi: Anna Dumska- farmaceutka
Zapisy ruszają 21.01.2016

Miejsce spotkań: ul. Plac Staromiejski 1 (teren Białego Kościółka, wielki napis Brązowa Kawiarenka, po schodkach na górę – niestety trzeba wnieść wózek – szukając baneru fundacji Nasza Przystań. Można zaparkować na terenie kościoła, praktycznie metr od miejsca spotkań! )

Spotkania bezpłatne!
____________________________________________________________

Spotkania organizują mamy dla mam! Jeśli chcesz poprowadzić jakieś spotkanie, albo znasz jakiegoś specjalistę, który nieodpłatnie przekaże nam swoją wiedzę,  poinformuj nas o tym ;)

(WAŻNE: Zdjęcia, które robione są podczas spotkań, zamieszczamy na FB na profilu Klub Mam w Gorzowie Wielkopolskim oraz Mamuśki z Gorzowa, a także na portalu mamywgorzowie.pl. Jeśli któraś z mam nie życzy sobie umieszczania zdjęć jej i dziecka, prosimy o poinformowanie nas o tym przed spotkaniem! )

szczegółowe informacje czym jest klub mam znajdziecie TUTAJ


Skomentuj

Musisz być zalogowany zaloguj się aby móć komentować.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej
Dowiedz się więcej