Podaruj Dziecku Misia
Dodane przez Dagmara Bandera dnia 23 lis, 2015 o 09:27 PM | Jesteś w kategorii Aktualności, Konkursy i akcje, Wydarzenia | z 0 Komentarzy

Nic tak nie cieszy jak dar serca. Dar, który w okresie nadchodzących Świąt będzie mógł zostać przekazany najmłodszym.

Komenda Miejska Policji w Gorzowie Wlkp. wspiera akcję Gorzowskiego Centrum Pomocy Rodzinie. Wspólnie zachęcamy do przekazywania przytulanek, które w ramach świątecznej akcji „Podaruj Dziecku Misia” trafią do potrzebujących dzieci.

Policjanci z Wydziału Prewencji gorzowskiej Komendy Miejskiej wspierają przedsięwzięcie organizowaną przez Gorzowskie Centrum Pomocy Rodzinie. W dniach 16 – 25 listopada 2015 r., w ramach akcji „Podaruj Dziecku Misia”, przeprowadzona zostanie zbiórka pluszaków. Misia do GCPR przy ul. Walczaka 42, Jagiełły 7, Drzymały 10 i Teatralnej 26 w Gorzowie Wlkp. może przynieść każdy. Zebrane zabawki zostaną następnie przekazane dla dzieci z Pogotowi Rodzinnych w Gorzowie Wlkp. oraz oddziału dziecięcego gorzowskiego szpitala. Każdy kto chce wesprzeć swoim gestem tę cenną akcję może włączyć się w nią już dziś. Przekazany miś-przytulanka wywoła mnóstwo radości i uśmiech u tych najmłodszych, którzy waśnie teraz najbardziej tego potrzebują.

źródło: gorzow.com


Skomentuj

Musisz być zalogowany zaloguj się aby móć komentować.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej
Dowiedz się więcej