ZAJĘCIA Z BOBLESAMI: TURLANKI, SKAKANKI, SKACZĄCE BRZDĄCE
Dodane przez Dagmara Bandera dnia 8 lut, 2016 o 12:28 PM | Jesteś w kategorii Aktualności, Bawimy się, Niemowlę, Wydarzenia | z 0 Komentarzy

Klocki bObles to wielkie i kolorowe klocki, to zwariowane tęczowe zwierzaki – zabawne słonie, fikuśne krokodyle, uśmiechnięte kurczaki, pływające rybki i wiele innych. Gdzie pobawicie się nimi w Gorzowie? W Akademii Twórczego Juniora BUŹKA!

Łączą funkcję zabawy ze stymulowaniem ruchowego rozwoju dzieci. Wykonane z ekologicznego tworzywa, są bezpieczne także dla malutkich dzieci. Dzięki temu dzieci mogą bawić się nimi jak puzzlami i układać w różnobarwne kompozycje.

bOblesy służą do budowania, turlania, pokonywania przeszkód, bujania czy wspinania się. Dzieci w trakcie zabawy gimnastykują się i nabywają lepszej koordynacji ruchowej, wykonując coraz bardziej skomplikowane manewry.

Klocki te są doskonałą zabawką dla dziecka w każdym wieku. Małe elementy przeznaczone są dla maluszków uczących się siadać. Zabawa większymi klockami  przeznaczona jest dla dzieci, które uczą się jak utrzymywać równowagę.

bOblesy rozwijają wyobraźnię dziecka i jego kreatywność. Malec może budować z nich mosty, wieże, fortyfikację i tory przeszkód.  Dzięki temu, dziecko może poczuć się jak prawdziwy architekt na placu budowy – jego wizja rodzi się na jego oczach.

bOblesy sprawdzają się również w ćwiczeniach gimnastycznych dla mam, tatusiów, babć i dziadków, cioteczek, opiekunek, dla wszystkich.

buzka_boblesy

ZAJĘCIA Z BOBLESAMI:

TURLANKI – zajęcia z udziałem bOblesów, wspomagające rozwój ruchowy u małych dzieci.

SKAKANKI – Ruchowe zajęcia rozwijające funkcje motoryczne u dzieci.

Skaczące BRZDące – zajęcia ukierunkowane na ruch, zdrowie i koordynacje wzrokowo-ruchową

Zapraszamy mamy, tatusiów, babcie, dziadków, ciocie, opiekunki – z maluszkami w wieku od 6 miesięcy do 3 lat na poranne zajęcia, które łącząc zabawę z odpowiednimi ćwiczeniami wspomogą harmonijny rozwój psychoruchowy dziecka w bliskiej i bezpiecznej relacji z dorosłym. W trakcie zabawy wykorzystamy innowacyjne kolorowe zabawki bObles w kształcie zwierzątek, stworzone specjalnie z myślą o wspomaganiu rozwoju motorycznego dziecka na różnych etapach życia oraz chustę animacyjną Klanzy. Na zajęciach zostaną przeprowadzone również masażyki rozluźniające ciało dziecka.

Zajęcia z bOblesami to kreatywna zabawa, budująca rozwój umiejętności ruchowych oraz dająca radość zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców.

Z bOblesami możemy robić wszystko, a mianowicie tworzyć z nich budowle, toczymy je, skaczemy i ćwiczymy równowagę, aby uzyskać szczęśliwe ciało. Dzięki zabawie z bOblesami dzieci mają większą świadomość swojego ciała, łatwiej się uczą, lepiej odnajdują się w grupie oraz czują się bardziej pewni siebie. A co najważniejsze świetnie się przy tym bawią.

listopaddd

Koszt zajęć jednorazowych 20 zł, w karnecie 15 zł,

Karnet 60 zł za 4 zajęcia (ważny max. 5 tygodni)

cena obejmuje 1 dziecko wraz z 1 opiekunem.

Karnet na zajęcia jest imienny i obowiązuje dla jednego dziecka.
Zajęcia poprowadzi Pani Małgorzata Tucholska, fizjoterapeuta z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą, na co dzień pracująca w ośrodku rehabilitacyjnym. Ukończyła AWF w Gorzowie Wlkp. na kierunku Fizjoterapii i obecnie kończy Fizjoterapie II Stopnia na AWF w Poznaniu.

źródło: www.akademiabuzka.pl


Skomentuj

Musisz być zalogowany zaloguj się aby móć komentować.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej
Dowiedz się więcej