Spotkanie autorskie z Barbarą Kosmowską
Dodane przez Dagmara Bandera dnia 29 wrz, 2015 o 10:42 AM | Jesteś w kategorii Aktualności, Wydarzenia | z 0 Komentarzy

Biblioteka Pedagogiczna WOM, Klub Czytających Rodzin “Przystanek Czytankowo” oraz Fundacja ABC XXI CPCD serdecznie zapraszają na spotkanie autorskie z Barbarą Kosmowską, autorką książek dla dzieci i młodzieży.

Spotkanie odbędzie się 30 września 2015 r. (środa) o godz. 16.00 w Czytelni Biblioteki Pedagogicznej, ul. Łokietka 20 a. Spotkanie jest wyróżnieniem Fundacji ABC XXI Cała Polska czyta dzieciom za aktywne działania KCR “Przystanek Czytankowo”, który funkcjonuje przy Bibliotece Pedagogicznej.

spotkanie aut

Zapraszamy wszystkich chętnych.

Wstęp wolny.

Barbara Kosmowska jest absolwentką filologii polskiej na Uniwersytecie Gdańskim. Pracuje na stanowisku adiunkta w Akademii Pomorskiej w Słupsku. Autorka książek dla dorosłych i młodszych czytelników. Laureatka pierwszej nagrody w konkursie na „Dziennik polskiej Bridget Jones” za Teren prywatny. Jej powieść dla nastolatek Buba wygrała konkurs „Uwierz w siłę wyobraźni” i została nominowana do Nagrody Polskiej Sekcji IBBY „Książka Roku 2003”, a Pozłacana rybka dostała I nagrodę w Konkursie Literackim im. Astrid Lindgren. (informacja ze strony Wydawnictwa Literatura)


Skomentuj

Musisz być zalogowany zaloguj się aby móć komentować.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej
Dowiedz się więcej