Warsztaty krawieckie dla początkujących.
Dodane przez Aleksandra Franc dnia 1 wrz, 2015 o 04:33 PM | Jesteś w kategorii Aktualności, Kursy i Szkolenia dla mam SEJ JES, Wydarzenia | z 0 Komentarzy

Drogie mamy, czas macierzyństwa to ogromne możliwości rozwoju osobistego pod każdym kątem. Dlatego też firma SEJ JES Partnerzy Biznesu proponuje zajęcia z rozwoju osobistego jak i zajęcia praktyczne z krawiectwa. Na zajęciach macie możliwość nauczyć się szyć,a kto wie może dzięki temu odkryjesz w sobie talent projektowania ciuszków dla dzieci lub akcesoriów niemowlęcych.

Zapraszamy Wszystkich, którzy chcą twórczo spędzić wolny czas, ucząc się najważniejszych technik szycia zapraszamy na warsztaty krawieckie. Każdy będzie miał szansę na zrealizowanie swojego wymarzonego projektu przy filiżance kawy bądź herbaty – w wyjątkowej atmosferze ,pod czujnym okiem prowadzącej. Będzie to doskonała okazja, żeby nauczyć się niezbędnych technik krawieckich, obsługi maszyn do szycia.
Na zajęcia może uczęszczać każdy, bez względu na początkowy stopień zaawansowania. Tempo pracy oraz stopień skomplikowania projektu dopasujemy do indywidualnych potrzeb, wiedzy i umiejętności.
Zaletą spotkań jest to, że spotykamy się w małych grupach do 4 osób

*Do dyspozycji 4 maszyny do szycia

zapisy : aleksandra-franc@wp.pl

cena: 169zł (4 spotkania)

daty 12,19,26, Październik i i 2 Listopad 2015
godz: 17:00

Prosimy osoby chętne podać temat warsztatu, imię, nazwisko.

adres: Harmonia Rozwoju Osobistego
ul. Sikorskiego 100 C.H Rolnik -1


Skomentuj

Musisz być zalogowany zaloguj się aby móć komentować.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej
Dowiedz się więcej