Moda szyta na miarę
Dodane przez Dagmara Bandera dnia 1 kwi, 2015 o 10:41 AM | Jesteś w kategorii Aktualności, Wydarzenia | z 0 Komentarzy

1 i 12 kwietnia odbędzie się w Galerii Askana niezwykłe wydarzenie pod nazwą „Moda szyta na miarę”. To akcja, podczas której klienci Galerii Askana będą mogli przekonać się, jak nadać ubraniom indywidualnego charakteru poprzez ich ozdabianie, przerabianie czy odpowiedni dobór dodatków. Podczas akcji nie zabraknie niebanalnej prezentacji kolekcji salonów Galerii zaaranżowanej na światowe stolice mody, kącika dla dzieci i konkursu dla przedszkoli, kawiarenki krawieckiej z drobnymi przeróbkami gratis, strefy piękna a także wielu innych niespodzianek. Partnerem jest Zespół Szkół Odzieżowych w Gorzowie Wlkp., który podczas akcji zaprezentuje swój ogromny potencjał, w tym ubrania stworzone przez swoich uczniów, a także kilka specjalistycznych maszyn, które można wykorzystać w ozdabianiu ubrań i dodatków.

plakat_moda_szyta_na_miare_w_galerii_askana.jpg

Tchnij ducha w ciucha w Galerii Askana już 11 i 12 kwietnia!

Partner akcji: Zespół Szkół Odzieżowych w Gorzowie Wlkp.
Patronat medialny: TVP i Radio Eska

PROGRAM AKCJI „MODA SZYTA NA MIARĘ”

  • Warsztaty dla dorosłych – nadaj swoim ubraniom i dodatkom charakteru! Przyjdź i przekonaj się jak łatwo i pomysłowo odświeżyć swoją garderobę a swoim ubraniom nadać indywidualnego sznytu.
  • Kącik dla dzieci – przygotuj swój własny T-shirt! Przekonaj się, które przedszkole wygra 1000 zł na pomoce przedszkolne! To wyjątkowe miejsce, w którym dzieci spróbują swoich sił w ozdabianiu koszulek. W trakcje pierwszego dnia akcji, 11 kwietnia o godz. 15.00 przekonamy się również, które przedszkole zwycięży w specjalnym konkursie ogłoszonym wśród gorzowskich przedszkoli.
  • Kawiarenka krawiecka – skorzystaj z drobnych przeróbek gratis. Nigdy nie masz dość czasu, by skrócić dawno zakupione spodnie? Przyjdź do nas a na miejscu nasze krawcowe dokonają drobnych przeróbek Twojej odzieży całkowicie za darmo!
  • Paryż, Londyn i Nowy Jork – sprawdź światowe trendy by Askana. Wyjątkowa i niebanalna prezentacja aktualnych kolekcji salonów Galerii Askana. Poczuj się jak obywatel świata. Czerp inspiracje i sprawdź aktualne trendy w modzie!
  • Konkurs “Po nitce do kłębka” – zrób zakupy za min. 50 zł i wygraj voucher o wartości 500 zł. Świetna zabawa a przy okazji szansa na voucher zakupowy o wartości 500 zł do wykorzystania na zakupy w Galerii Askana. Dwa dni, dwie szanse na wygraną. Regulamin konkursu, który odbędzie się 11 i 12 kwietnia 2015 jest dostępny tutaj
  • Strefa beauty – skorzystaj z bezpłatnych makijaży i porad stylistki. Wyjątkowa okazja, by w ten weekend skorzystać z makijaży wykonywanych przez profesjonalistów całkowicie za darmo!
  • “Ciuch w ruch” – przynieś używane ubrania i pomagaj podopiecznym Fundacji Anny Dymnej! Podczas naszej akcji zainaugurujemy współpracę z Fundacją Anny Dymnej. Na terenie Galerii będzie ustawiony specjalny pojemnik, do którego będzie można wrzucać używaną odzież i obuwie. Te z kolei są przetwarzane, a kwota z każdego zebranego kilograma tekstyliów to konkretne wsparcie dla podopiecznych Fundacji „Mimo Wszystko”.
  • Akcja „Zbieramy banery” – Prezentacja spódnic i toreb z banera. To kontynuacja akcji, którą rozpoczęliśmy w poprzednim roku a która już zyskała ogólnopolski rozgłos. Tym razem zaprezentujemy już nie tylko torby ale również spódnice wykonana z banera. Nie zapominamy o najważniejszym – kupując ekodzieła pomagamy innym!


Skomentuj

Musisz być zalogowany zaloguj się aby móć komentować.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej
Dowiedz się więcej