Wirtualna Asystentka SEJ JES
Dodane przez Aleksandra Franc dnia 22 lut, 2015 o 08:48 PM | Jesteś w kategorii Kursy i Szkolenia dla mam SEJ JES | z 0 Komentarzy

Jesteś przedsiębiorcą, prowadzisz własną firmę i doskonale się w tym sprawdzasz, ale na działania internetowe trochę brakuje Ci czasu?
W takim razie potrzebujesz Wirtualnej Asystentki, która będzie Twoją “prawą ręką”, wesprze Ciebie zarówno w rozsyłaniu maili, jak i nawiązywaniu kontaktów biznesowych,

Czym zajmuje się wirtualna astystentka?

woman-work-computer-happy

-Prowadzenie kalendarza, umawianie spotkań
Twoja Wirtualna Asystentka umówi i potwierdzi spotkanie z Klientem, Kontrahentem, będzie prowadziła Twój kalendarz i przypominała o umówionych spotkaniach.

-rezerwacja sali konferencyjnej/szkoleniowej/powierzchni biurowej
rezerwacja hoteli, stolika w restauracji
plan podróży, zakup biletów na samolot, pociąg, inne środki lokomocji

-pisanie pism, redagowanie tekstów, przepisywanie tekstów Wirtualna Asystentka przepisze również Twoje notatki ze spotkań, przeniesie stworzone struktury, schematy na wersję elektroniczną
przygotowanie materiałów do prezentacji – tworzenie prezentacji Power Point, przygotowanie materiałów informacyjnych (projekt, drukowanie, bindowanie według oczekiwań)

-tłumaczenia
Wirtualna Asystentka zajmie się koordynacją tłumaczeń zwykłych i przysięgłych, zapewniając prawidłowość i szybkość.

-Internet research
Wirtualna Asystentka przeszuka internet i przygotuje raport z danymi, których potrzebujesz o swojej konkurencji, czy wybranym przez Ciebie produkcie lub też usłudze.

-zbieranie ofert
Chcesz zakupić jakąś usługę bądź produkt dla Twojej firmy? Wirtualna Asystentka zbierze oferty, zgodnie z Twoimi wytycznymi i przedstawi Ci raport wraz z wnioskami.

-aktualizacja treści na stronie internetowej. Prowadzenie funpage

-tworzenie bazy kontatków potencjalnych klientów

więcej informacji pod nr. 795 713 316

www.sejjes.com


Skomentuj

Musisz być zalogowany zaloguj się aby móć komentować.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej
Dowiedz się więcej