Bezpieczny maluch – kolejna edycja
Dodane przez Dagmara Bandera dnia 17 wrz, 2014 o 12:56 PM | Jesteś w kategorii Aktualności, Konkursy i akcje, Niemowlę, Wydarzenia | z 0 Komentarzy

Rusza kolejna edycja kampanii Bezpieczny Maluch. Do Gorzowa zawita 02.10.2014
godz. 17:00 – 20:30. Już można się zapisywać TUTAJ!

Kampania Bezpieczny Maluch to najszersza w Polsce akcja skierowana do kobiet w ciąży i rodziców małych dzieci mająca na celu edukację z zakresu bezpieczeństwa i zdrowego rozwoju dziecka. Do Gorzowa kampania zawita  02.10.2014 godz. 17:00 – 20:30 w  Hotelu Fado, Al. Konstytucji 3-go Maja 12. Warsztaty są bezpłatne.

Pomysł stworzenia „Bezpiecznego Malucha” pojawił się w trakcie obserwacji i pracy przy różnego rodzaju warsztatach i szkoleniach dotyczących bezpiecznego rozwoju dzieci. Każdy z rodziców chce aby jego dziecko rozwijało się bezpiecznie z dala od zagrożeń, które może napotkać na swojej drodze. Zmniejszenie ilości tych zagrożeń jest zależne od świadomości opiekunów. Większość rodziców nie zdaje sobie spraw z wielu niebezpiecznych sytuacji
w jakich może się znaleźć ich dziecko. Nie wszyscy opiekunowie wiedzą też jak pomóc dziecku w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia. Niestety rodzice bardzo często są bezradni kiedy coś złego przydarzy się dziecku. „Bezpieczny Maluch” powstał, żeby edukować przede wszystkim w temacie udzielania pierwszej pomocy i unikania podstawowych zagrożeń jakie na swojej drodze może spotkać każde dziecko.

Kampania Bezpieczny Maluch swoim działaniem obejmuje teren całej Polski – jesteśmy nie tylko we wszystkich większych miastach, ale też pojawiamy się w mniejszych ośrodkach w kraju.

Kampania spełnia swoje założenia – regularnie otrzymujemy telefony i maile z podziękowaniem od rodziców, którzy dzięki wiedzy i umiejętnościom zdobytym w trakcie warsztatów Bezpiecznego Malucha uratowali życie swojego dziecka.

źródło: bezpieczny-maluch.com.pl


Skomentuj

Musisz być zalogowany zaloguj się aby móć komentować.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej
Dowiedz się więcej